DKK

Aktualności, strona 4 z 6

Z wizytą na Festiwalu "Granda".

Utworzono: 28.10.2015

W październiku budynek starego dworca PKP opanowali wielbiciele kryminałów - 9 października rozpoczął się Poznański Festiwal Kryminału "Granda". Filmy, inscenizacje, warsztaty a przede wszystkim spotkania z autorami powieści kryminalnych - to wszystko czekało na uczestników Festiwalu. Stęszewski DKK reprezentowała Kasia Kwapisz, której serdecznie dziękujemy za relację i zdjęcia. 

Sławomir Mrożek "Uwagi osobiste"

Utworzono: 30.11.-0001
Dlaczego potrzebne są stereotypy?  Co ma wspólnego Goering z ciotką Helą? Czego można się nauczyć od starego trapera? Dlaczego czytelnik nekrologów jest zawsze poszkodowany? Anegdoty, wspomnienia i przypowieści, czyli osobisty komentarz Sławomira Mrożka do...

Wrzesień w DKK

Utworzono: 17.09.2015

Za nami dwie kolejne lektury otrzymane z DKK -  "Włoskie szpilki" Magdaleny Tulli i "Miłość z kamienia" Grażyny Jagielskiej.

Wakacyjne spotkanie z cyklu " W świecie reportażu" z Małgorzatą Rejmer

Utworzono: 09.07.2015

Wielkopolska Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji we współpracy z Instytutem Książki zaprosiła klubowiczki z wielkopolskich Klubów Książki na spotkanie z Małgorzatą Rejmer. Stęszewski DKK reprezentowały cztery Czytelniczki - poniżej relacja pani Ewy Nowickiej :). 

"Wiele demonów" Jerzy Pilch

Utworzono: 09.07.2015

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie stęszewskiego Klubu Książki  odbyło się  przy współudziale "Wielu demonów" Jerzego Pilcha. 

Swietłana Aleksijewicz w podwójnej dawce.

Utworzono: 09.07.2015

"Ostatni  świadkowie" oraz "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety" to dwie pozycje z dorobku Swietłany Aleksijewicz,  które zagościły w domach Klubowiczek.