DKK

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualności, strona 7 z 9

Wrzesień w DKK

Utworzono: 17.09.2015

Za nami dwie kolejne lektury otrzymane z DKK -  "Włoskie szpilki" Magdaleny Tulli i "Miłość z kamienia" Grażyny Jagielskiej.

Wakacyjne spotkanie z cyklu " W świecie reportażu" z Małgorzatą Rejmer

Utworzono: 09.07.2015

Wielkopolska Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji we współpracy z Instytutem Książki zaprosiła klubowiczki z wielkopolskich Klubów Książki na spotkanie z Małgorzatą Rejmer. Stęszewski DKK reprezentowały cztery Czytelniczki - poniżej relacja pani Ewy Nowickiej :). 

"Wiele demonów" Jerzy Pilch

Utworzono: 09.07.2015

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie stęszewskiego Klubu Książki  odbyło się  przy współudziale "Wielu demonów" Jerzego Pilcha. 

Swietłana Aleksijewicz w podwójnej dawce.

Utworzono: 09.07.2015

"Ostatni  świadkowie" oraz "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety" to dwie pozycje z dorobku Swietłany Aleksijewicz,  które zagościły w domach Klubowiczek.

Małgorzata Szejnert "Czarny Ogród"

Utworzono: 21.05.2015

Kwietniowe spotkanie DKK  to literacka wycieczka na Śląsk - nie wszystkim Czytelniczkom udalo się przebrnać przez ponad 500 stronicową książkę. Ponad 200 letnia historia dwóch śląskich miasteczek ( obecnie dzielnic Katowic), kronika kilku śląskich rodzin na przestrzeni dwóch wieków, zbiór rodzinnych fotografii - wszystko to znajdziecie na kartach "Czarnego ogrodu". 

Marcowy Etgar Keret "Siedem dobrych lat".

Utworzono: 31.03.2015
Zeszłotygodniowe spotkanie DKK poświęcone było książce Etgara Kereta . "Siedem dobrych lat" to obraz współczesnego Izraela przez pryzmat siedmiu lat życia syna Kereta. Polecamy! Następna książka klubowa to "Czarny Ogród" Małgorzaty...