Kody do Legimi

 
Zapraszamy po bezpłatne kody do e-booków ????. Bierzemy udział w Wielkopolskim Konsorcjum Bibliotek - na platformie LEGIMI. Oferujemy kody, które dają dostęp do dziesiątek tysięcy nowości literackich.
❗️Uwaga ❗️Dysponujemy 20  kodami dostępu na miesiąc.
Zapraszamy do e-czytania, znajdziecie tu m.in. kryminały, romanse, fantastykę, wielki wybór książek dla dzieci i młodzieży.
Czytać można na smartfonie, tablecie, komputerze po zalogowaniu się do aplikacji Legimi.
20 Czytelników którzy w pierwszej kolejności zgłoszą się po kod otrzyma nieodpłatny 30 dniowy dostęp do platformy Legimi ????
Sprawdź co wybrać na ???? https://www.legimi.pl/ksiazki/
 
ZASADY OTRZYMANIA KODÓW W LEGIMI 
 
1. Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy posiadający ważną kartę biblioteczną i wypożyczoną przynajmniej jedną książkę z oferty biblioteki minimum raz na pół roku, nie mający przetrzymanych książek na koncie oraz mający uregulowane zobowiązania wobec Biblioteki Publicznej w Stęszewie. Konta założone internetowo przez katalog OPAC i niepotwierdzone przez bibliotekarza nie kwalifikują się do wydania kodu.
 

2. Na początku miesiąca przyjdź do biblioteki i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

 

3. Ważne: liczba kodów w miesiącu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się po jego odbiór po uprzednim zweryfikowaniu, że osoba spełnia warunki opisane w pkt. 1. Sugerujemy odebranie kodu pierwszego dnia roboczego miesiąca.

 

4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.

 

5. Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.

 

6. Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody do Legimi.

 

Instrukcja korzystania z Legimi w 5 krokach: