Przemarsz ulicami Stęszewa

Utworzono dnia 21.04.2022
Wielkie emocje i satysfakcja. Właśnie wróciliśmy z przemarszu ulicami Stęszewa w ramach "Akcji Żonkile". ???????????? Ogromna radość, że tak duże grupy dzieci i młodzieży szkolnej wzięły udział w projekcie❗️????????????
W przemarszu wzięli udział uczniowie z Kółka Bibliotecznego wraz opiekunem, młodzież z klasy ósmej z opiekunkami oraz duża grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej z wychowawcami. Nad przebiegiem przemarszu czuwały bibliotekarki z bibliotek gminy Stęszew ????‍????????‍♀️ Po drodze dołączyły do nas Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pochód przeszedł ulicami miasta obdarowując mijanych mieszkańców żonkilami, każdy sklep oraz urząd został przez młodzież odwiedzony i przystrojony żonkilem. Uczestnicy wyjaśniali ideę naszego działania.
Serdecznie dziękujemy za to, że byliście z nami by upamiętnić i ocalić od zapomnienia pamięć o bohaterskich powstańcach w getcie warszawskim.
Szczególnie dziękujemy Pani Bożenie, która szkoliła uczestników podczas warsztatów klejenia żonkili, i sama wykonała ich wielką ilość.
Cieszymy się, że nasze działanie znalazło pozytywny odbiór wśród mieszkańców Stęszewa ????❤️????????
 
Zobacz zdjęcia w Galerii zdjęć