„Żyję, rozumiem i akceptuję samą siebie”

Utworzono dnia 25.03.2024

Spotkanie edukacyjne dla kobiet pod hasłem: „Żyję, rozumiem i akceptuję samą siebie” przyciągnęło uwagę wielu Pań, które licznie przybyły do naszej siedziby 19 marca 2024 r.

Pani Liliana Kisiel, socjolog, trenerka, promotorka ciągłego rozwoju i zdrowego stylu życia zachęciła uczestniczki do aktywnego udziału w warsztacie. Wiele Pań wypowiadało się na temat tego jak żyć i co robić, by czuć się spełnioną i szczęśliwą kobietą.

Otworzyłyśmy umysły na pojęcia takie jak ciało fizyczne, ciało mentalne i ciało duchowe. Wspólnie poszukiwałyśmy drogi do równowagi życiowej i pracy nad samą sobą, by żyć pełniej i z większym poczuciem szczęścia.

Pani Liliana zaproponowała także literaturę tematyczną: James Allen - „Tak jak człowiek myśli”, James Clear - „Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty” i Thich Nhat Hanh - „Cud uważności. Prosty podręcznik medytacji”. Jeden z tych tytułów już posiadamy, a resztę postaramy się zakupić. 

Dziękujemy profesjonalnej prelegentce i uczestniczkom za wspólny czas, który z pewnością był wartościowy i bardzo pouczający.

Więcej zdjęć ze spotkania w naszej galerii.